Nowa grupa początkująca – kwiecień


Rozpoczynamy nabór do nowej grupy początkującej, której treningi rozpoczną się 8 kwietnia, w piątek o godzinie 17:00. W ramach realizacji usystematyzowanego programu treningowego w bezpieczny sposób poznasz podstawowe techniki pracy z kettlebell – nie jest wymagane żadne wcześniejsze obycie z odważnikami kulowymi – a także w znaczący sposób poprawisz swoją siłę, kondycję oraz (a może przede wszystkim) – sylwetkę

Zajęcia w grupie początkującej są profilowane w taki sposób, aby nawet osoby które mają obecnie długą przerwę od jakiejkolwiek aktywności fizycznej były w stanie realizować program treningowy. Ćwiczymy w małych grupach – maksymalnie dwunastoosobowych – co pozwala na sprawną naukę prawidłowych wzorców ruchowych i szybką korekcję pojawiających się błędów.

Treningi będą odbywały się 2x w tygodniu, w poniedziałki o 18:30 oraz piątki o 17:00. Czas trwania zajęć: około 80 minut!

Koszt uczestnictwa w treningach grupy początkującej wynosi 100 zł miesięcznie (karnet na 2 treningi tygodniowo).
Możliwe jest skorzystanie z następujących zniżek:
-15% dla par: przyprowadź partnera/partnerkę/kolegę/koleżankę a za miesięczny karnet dla dwóch osób zapłacicie 170 zł (85 zł / osoba)
-15% za zakup karnetu na 2 miesiące z góry (85 zł / miesiąc)

Minimalna ilość uczestników do uruchomienia grupy: 7

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *