Często zadawane pytania

zęsto zadawane pytania

Poniżej krótki FAQ dla osób pragnących rozpocząć przygodę z kettlebell lub – po prostu – dołączyć do Silesia Kettlebell

Chciał/chciałbym trenować, ale nie odpowiadają mi godziny w obrębie jednej grupy

Osoby trenujące na poziomie początkującym lub w grupie rowerowej mogą uczestniczyć w zajęciach grup początkujących i rowerowych naprzemiennie. Program treningowy w zakresie wprowadzania technik pracy z kettlebell jest tak ułożony, aby osoby w obu grupach posiadały te same umiejętności podstawowe. Różnica między grupami polega na większym nacisku na aspekt siłowo-wytrzymałościowy w grupie początkującej, podczas gdy w grupie rowerowej treningi są nastawione na poprawę siły i mobilności.

Osoby trenujące na poziomie zaawansowanym mogą uczestniczyć w zajęciach grupy rowerowej, oraz – po konsultacji z trenerem prowadzącym – w grupie początkującej.

Kiedy mogę dołączyć do grup?

Do grupy początkującej i „rowerowej” – w okresie maksymalnie 2 tygodni od rozpoczęcia naboru. Dołączenie w późniejszym terminie możliwe jest jedynie dla osób które będą potrafiły pracować z kettlebell na aktualnym poziomie grupy.

Dołączenie do grupy zaawansowanej wymaga zdania testu sprawnościowego.  O terminach organizacji testów będziemy informować na stronie oraz naszym Fanpage’u.

Co ze starymi karnetami (wejściowymi)

Stare karnety zachowują ważność do 15 marca.

Ile trwają zajęcia?

Treningi trwają około 80 minut. Prosimy o punktualne przybycie.